KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14791051
nr 1479 1051
Blandteknik
Oidentifierad Konstnär, Fransk skola, 1800-tal, Mansporträtt. Proveniens: Cambi Casa Auction, Genoa, Italien, 12 juni 2019. Osignerad, Blandteknik, bildmått: 36x23 cm, yttermått inklusive ram: 49,5x37
Kondition: Mindre restauration i övre högra hörnet
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:45:56
9/7 20:32:54
300 kr
12/7 04:07:12